The Events Calendar - en to sk translation catalogue (658 entries)

en: More...
sk: Viac...

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
sk: Fórum: Pretože každý potrebuje kamoša

en: Not getting help?
sk: Nepotrebujete pomoc?

en: Latest Version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Author:
sk: Autor:

en: Requires:
sk: Požiadavky:

en: Wordpress.org Plugin Page
sk: Wordpress.org stránka doplnku

en: Average Rating
sk: Priemerné hodnotenie

en: Based on %d rating | Based on %d ratings
sk[0]: Založené na %d hodnotení
sk[1]: Založené na %d hodnoteniach

en: Give us 5 stars!
sk: Daj nám 5 hviezdičiek!

en: North Carolina
sk: Severná Karolína

en: Premium Add-Ons
sk: Prémiové doplnky

en: North Dakota
sk: Severná Dakota

en: (Coming Soon!)
sk: (Už čoskoro!)

en: News and Tutorials
sk: Novinky a tutoriály

en: Network Settings
sk: Nastavenia siete

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
sk: Toto je miesto, kde všetky globálne nastavenia siete Modern Tribe Kalendára udalostí možete modifikovať.

en: Pennsylvania
sk: Pensylvánia

en: Hide the following settings tabs on every site:
sk: Schovať nasledujúce nastavenia záložky na každej stránke:

en: Address:
sk: Adresa:

en: South Carolina
sk: Južná Karolína

en: City:
sk: Mesto:

en: South Dakota
sk: Južná Dakota

en: Country:
sk: Krajina:

en: State or Province:
sk: Štát alebo región:

en: Select a State:
sk: Vyberte štát:

en: Postal Code:
sk: PSČ:

en: Show Google Map:
sk: Ukázať Google Maps:

en: Virginia
sk: Virgínia

en: Show Google Maps Link:
sk: Ukázať Google Maps Link:

en: Title:
sk: Titulok:

en: West Virginia
sk: Západná Virginia

en: Show:
sk: Ukázať:

en: Show widget only if there are upcoming events:
sk: Ukázať widget len ak existujú budúce udalosti:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Event Tags:
sk: Tagy udalosti:

en: Origin:
sk: Pôvod:

en: Add to Google Calendar
sk: Pridať do Google Kalendára

en: Google Calendar
sk: Google Kalendár

en: Download .ics file
sk: Stiahnuť .ics súbor

en: <span>&laquo;</span> Previous Day
sk: <span>&laquo;</span> Predchádzajúci deň

en: Next Day <span>&raquo;</span>
sk: Nasledujúci deň <span>&raquo;</span>

en: Yesterday
sk: Včera

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Category
sk: Kategória

en: Tags:
sk: Tagy:

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
sk: Zdieľať dáta kalendára cez Google Calendár, Apple iCal alebo inú kompatibilnú aplikáciu

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
sk: Používate verziu %s  a zaslúžite si objatie :-)

en: Free
sk: Zadarmo

en: Keep the Core Plugin <strong>FREE</strong>!
sk: Udržujte základný plugin <strong>ZADARMO</strong>!

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
sk: Kalendár funguje ako%sKalendár udalostí%s

en: Every time you rate <strong>5 stars</strong>, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
sk: Zakaždým, keď nás ohodnotíte <strong>5 hviezdičkami</ strong>, víla je na svete. Dobre, možno nie, ale šťastní užívatelia znamenajú viac príspevkov a viac pomoci na fóre. Naša komunita potrebuje váš hlas.

en: Upcoming %s
sk:  Nadchádzajúce %s

en: Rate It
sk: Ohodnotiť

en: PSST... Want a Discount?
sk: PSST... Chcete zľavu?

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
sk: Naše zľavy posielame našim hlavným užívateľom cez odber noviniek.

en: Sign Up
sk: Zaregistrovať sa

en: Your current Events URL is %s
sk: Vaša súčasná URL udalosti je %s

en: Looking for Something Special?
sk: Hľadáte niečo špeciálne?

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
sk:  <strong>Nemôžete</strong> používať rovnaký názov v URL ako je vyššie uvedená. Ideálne je uviesť v množnom čísle, uviedli ste singulár.<br />Vaše URL samotnej udalosti je: %s

en: Column Mapping: %s
sk: Mapovanie stĺpcov: %s

en: Community Events
sk: Verejné udalosti

en: Filters
sk: Filtre

en: Column Headings
sk: Názvy stĺpcov

en: Event Fields
sk: Polia pre udalosť

en: News For Events Users
sk: Novinky pre užívateľov kalendára udalostí

en: Perform Import
sk: Vykonať Import

en: Keep The Events Calendar Core FREE
sk: Udržujte The Events Calendar PRO zadarmo

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
sk: Ohodnotenie 5 hviezdičkami nám pomáha prinášať TEC (The Events Calendar - Kalendár podujatí) pre viac užívateľov. Ďalší šťastní užívatelia znamenajú viac podpory, viac funkcií a viac všetkého, čo už poznáte a máte radi z Kalendára udalostí. Neurobili by sme to bez vašej pomoci.

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Rate it five stars today!
sk: Ohodnoťte dnes piatimi hviezdičkami!

en: Newsletter Signup
sk: Prihlásiť sa na odber noviniek

en: Stay in touch with The Events Calendar Pro. We send out periodic updates, key developer notices, and even the occasional discount.
sk: Zostaňte v kontakte s Kalendárom udalostí Pro. Pravidelne zasielame aktualizácie, kľúčové vývojarské oznámenia a dokonca občas aj zľavu.

en: Getting Started
sk: Začíname

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
sk: Skontrolujte príručky pre nových užívateľov &amp; tutoriály

en: Looking for More Features?
sk: Hľadáte viac funkcií?

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
sk: Doplnky pre verejnosť, vstupenky, filtre, Facebook a viac.

en: Support Resources
sk: Možnosti podpory

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
sk: Najčastejšie otázky, dokumentácia, tutoriály a fóra

en: Import Instructions
sk: Inšetrukcie pre import

en: Release Notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
sk: Ak vaše udalosti majú Organizátora alebo Miesto konania, prosím importujte ich ako prvé.

en: Get the Skinny on the Latest Updates
sk: Získajte vzhľad pre najnovšie aktualizácie

en: To import organizers or venues:
sk: Importovať organizátorov a miesta konania:

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
sk: Správa produktov, tutoriály a verejné aktivity

en: Select the appropriate import type.
sk: Vyberte vhodný typ importu.

en: Tribe Event Add-Ons
sk: Skupina doplnkov pre udalosti

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
sk: Uploadnite CSV súbor s jedným záznamom na riadok. Prvý riadok by mal obsahovať názvy stĺpcov (zaškrtnite box nižšie).

en: Version
sk: Verzia

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
sk: Jeden stĺpec vo vašom CSV súbore by mal mať názov Organizátora/Miesta konania. Ostatné polia sú voliteľné.

en: Last Update
sk: Posledná aktualizácia

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
sk: Po nahratí súboru na server, môžete nadefinovať stĺpce v CSV súbore a namapovať na polia Kalendára udalostí.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
sk: Po importe Organizátorov a Miest konaní importujte vaše Udalosti:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
sk: Jeden stĺpec v CSV súbor by mal obsahovat titulok Udalosti. Ostatné by mali obsahovat dátum začiatku udalosti. Všetky ostatné políčka sú voliteľné.

en: Questions? <a href="%s">Watch the video</a>.
sk: Máte otázky? <a href="%s">Pozrite video</a>.

en: Time &amp; Date
sk: Čas &amp; dátum

en: Import Type:
sk: Typ importu:

en: CSV File:
sk: CSV súbor:

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
sk: Nahrajte správny formát, CSV súbor v kódovaní UTF-8. Nie ste si istí, že súbor je v kódovaní UTF-8? Uistite sa, že ste uviedli kódovanie symbolov pri uložení súboru alebo použite nástroj na konverziu <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'> .

en: Start Date &amp; Time:
sk: Čas a dátum začiatku:

en: This file has column names in the first row
sk: Tento súbor má názvy stĺpcov v prvom riadku

en: Import CSV File
sk: Importovať CSV súbor

en: End Date &amp; Time:
sk: Čas a dátum ukončenia:

en: Import Result
sk: Výsledok importu

en: Location
sk: Miesto

en: Import complete!
sk: Import úspešné dokončený!

en: Inserted: %d
sk: Vložené: %d

en: Updated: %d
sk: Aktualizované: %d

en: Skipped: %d
sk: Preskočené: %d

en: Currency Symbol:
sk: Symbol meny:

en: The import statistics above have the following meaning:
sk: Vyššie uvedená štatistika importu má nasledujúci význam:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
sk: Pred cenou

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
sk: <ol><li><strong>Vložené:</strong> Nové záznamy boli úspešne vložené.</li><li><strong>Aktualizované:</strong> Bola nájdená položka s rovnakým meno a/alebo dátumom začiatku. Existujúca položka bola aktualizovaná novou hodnotou zo súboru.</li><li><strong>Preskočené:</strong> Riadok nájdený v CSV súbore nemôže byť importovaný. Prosím nižšie skontrolujte neplatné riadky.</li></ol>

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
sk: Za cenou

en: Skipped row numbers: %s
sk: Preskočiť riadky číslo: %s

en: Cost:
sk: Cena:

en: %s Name:
sk: %s Názov:

en: Day Navigation
sk: Navigácia podľa dní

en: Phone:
sk: Telefón:

en: Find out more
sk: Vyhľadať viac

en: Website:
sk: Webstránka:

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
sk: Zvážte <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">maskovanie</a> mailových adries publikovaných na vašej stránke,  je to najlepší spôsob ako sa vyhnúť spammerom.

en: Find %s
sk: Nájsť %s

en: Event Summary
sk: Prehľad udalosti

en: Event Views Navigation
sk: Navigácia pre zobrazenia udalosti

en: Event Details
sk: Podrobnosti udalosti

en: View As
sk: Zobraziť ako

en: Start Date / Time:
sk: Dátum začiatku / Čas:

en: End Date / Time:
sk: Dátum ukončenia / Čas:

en: Ticket Sales
sk: Cena lístka

en: Find out more »
sk: Vyhľadať viac »

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
sk[0]: (%d čaká na recenziu)
sk[1]: (%d čakajú na recenziu)

en: Calendar Month Navigation
sk: Navigácia pre mesiace v kalendári

en: Tickets sold:
sk: Vstupenky predavané:

en: Finalized:
sk: Dokončené:

en: Attendee List
sk: Zoznam účastníkov

en: Awaiting review:
sk: Čaká na recenziu:

en: Your tickets
sk: Vaše vstupenky

en: Checked in:
sk: Zaškrtnuté:

en: Ticket Type
sk: Typ vstupenky

en: Send the attendee list by email
sk: Poslať zoznam účastníkov cez email

en: Purchaser
sk: Kupujúci

en: Select a User:
sk: Vybrať používateľa:

en: View All %s
sk: Zobraziť všetky %s

en: Select...
sk: Vybrať...

en: or
sk: alebo

en: Email Address:
sk: Emailová adresa:

en: Edit
sk: Upravirť

en: Edit in %s
sk: Upraviť v %s

en: View
sk: Zobraziť

en: Sold %d
sk: Predané %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
sk: Táto udalosť bola vytvorená cez Verejné udalosti. Ste si istý, že chcete predávať vstupenky na danú udalosť?

en: Upload image for the ticket header
sk: Nahrať obrázok pre hlavičku vstupenky

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
sk: Maximálna veľkosť obrázka v email-i je 580px na šírku v ľubovoľnej výške a škálovateľné pre mobil. Ak potrebujete "retina" pomôcť, použite obrázok veľkosti 1160px na šírku.

en: Select an Image
sk: Vybrať obrázok

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Add new ticket
sk: Pridať novú vstupenku

en: Edit ticket
sk: Upraviť vstupenku

en: Sell using:
sk: Predaj pomocou:

en: Ticket Name:
sk: Názov vstupenky:

en: Ticket Description:
sk: Popis vstupenky:

en: Price:
sk: Cena:

en: (0 or empty for free tickets)
sk: (0 alebo prázdny znak voľný vstup)

en: Start sale:
sk: Začiatok predaja:

en: End sale:
sk: Koniec predaja:

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
sk: Dokedy je vstupenka v predaji? Ak nenastavíte začiatok/koniec predaja, vstupenky budú dostupné odteraz až do ukončenia udalosti.

en: Save this ticket
sk: Uložiť túto vstupenku

en: Default Events Template
sk: Predvolená šablóna udalosti

en: Default Page Template
sk: Predvolená šablóna stránky

en: Display Settings
sk: Nastavenia zobrazenia

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications.
sk: <p>Nižšie uvedené nastavenia sú pre zobrazenie kalendára. Ak je zobrazenie nesprávne, skúste prepnúť medzi tromi voľbami štýlu alebo vyberte šablónu stránky z vašej témy.</p><p>Nastanú situácie, keď žiadna zo šablón nie je  100&#37;  ideálna. Preverte nášho <a href="%s"> sprievodcu tém </a> s inštrukciami pre vlastné modifikácie.

en: Basic Template Settings
sk: Základné nastavenia šablóny

en: Default stylesheet used for events templates
sk: Predvolený štýl použitý pre šablónu udalosti

en: Skeleton Styles
sk: Základné štýly

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
sk: Zahrňuje css pre dosiahnutie komplexného rozloženia ako kalendár a týždenný náhľad.

en: Full Styles
sk: Úplné štýly

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
sk: Detailnejšie štýlovanie sa pokúsi natiahnuť štýly z vašej témy.

en: Tribe Events Styles
sk: Tribe Events Štýly

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
sk: Plne navrhnutá a nadizajnovaná téma pre vašu stránku udalosti.

en: Events template
sk: Šablóna udalostí

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
sk: Vyberte šablónu stránky, ktorá ovplyvní vhľad vášho kalendára a obsahu udalosti.

en: Enable event views
sk: Povoliť zobrazenie udalosti

en: You must select at least one view.
sk: Musíte vybrať aspoň jedno zobrazenie.

en: Default view
sk: Predvolené zobrazenie

en: Disable the Event Search Bar
sk: Deaktivovať panel na vyhľadávanie udalosti

en: Check this to use the classic header.
sk: Zaškrtnie, ak chcete použiť klasickú hlavičku.

en: Month view events per day
sk: Mesačné prehľad udalosti za deň

en: Date Format Settings
sk: Nastavenia formátu dátumu

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
sk: <p>Tieto tri polia akceptujú nastavenia formátu dátumu dostupné pre php date() funkciu. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Naučte sa, ako nastaviť váš vlastný formát dátumu tu</a>.</p>

en: Date with year
sk: Dátum s rokom

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a past or future year, also used for dates in view headers.
sk: Vložte formát pre zobrazenia dátumu s rokom. Používa sa pri zobrazení udalosti v minulom alebo budúcom roku, taktiež pre dátumy v zobrazení hlavičky.

en: Date without year
sk: Dátum bez roku

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
sk: Vložte formát pre zobrazenie dátumu bez roku. Používa sa pre zobrazenie udalosti v aktuálnom roku.

en: Month and year format
sk: Formát mesiaca a roka

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
sk: Vložte formát pre zobrazenie dátumu len v mesiaci a roku. Používa sa v mesačnom zobrazení.

en: Date time separator
sk: Oddeľovač času

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
sk: Vložte oddeľovač, ktorý bude medzi dátumom a časom, keď sa zobrazujú súčasne.

en: Time range separator
sk: Oddeľovač časového rozsahu

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
sk: Vložte oddeľovač, ktorý bude medzi časom začiatku a ukončenia udalosti.

en: Datepicker Date Format
sk: Formát dátumu pre Datepicker

en: Select the date format to use in datepickers
sk: Vyberte formát dátumu pre používanie datepickera

en: Advanced Template Settings
sk: Pokročilé nastavenia šablóny

en: Add HTML before event content
sk: Pridať HTML pred obsah udalosti

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sk: Ak poznáte HTML, potom môžete pridať ďalší kód pred šablónu udalosti. Niektoré témy môžu vyžadovať pre pomoc s naštýlovaním alebo rozložením (layout).

en: Add HTML after event content
sk: Pridať HTML za obsah udalosti

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sk: Ak poznáte HTML, potom môžete pridať ďalší kód za šablónou udalosti. Niektoré témy môžu vyžadovať pre pomoc so štýlovaním alebo rozložením (layoutom).

en: Finding & extending your calendar.
sk: Vyhľadávanie & pridanie ďalších funkcií pre váš kalendár.

en: Finding your calendar.
sk: Vyhľadanie vášho kalendára.

en: Where's my calendar?
sk: Kde je môj kalendár?

en: Right here
sk: Presne tu

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
sk: Hľadáte doplnkové funkcionality vrátane pravidelne sa opakujúcich udalosti, vlastné meta data, verejné udalosti, predaj lístkov a iné?

en: Check out the available add-ons
sk: Prezrieť si dostupné doplnky

en: We hope our plugin is helping you out.
sk: Dúfame, že vám doplnok pomohol.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sk: Myslíte si, že "Wow, tento doplnok je úžasný. Mali by ste sa poďakovať Modern Tribe za ich tvrdú prácu." Najväčšie ďakujem bude, že dáte o nás vedieť. Stačí pridať malý textový odkaz do spodnej časti vášho kalendára na projekt Kalendár udalosti.

en: See an example of the link
sk: Pozrite si príklad linku

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sk: Myslíte si, že "Wow, tento plugin je úžasný. Mali by ste sa poďakovať Modern Tribe za ich tvrdú prácu." Najväčšie ďakujem bude,  ak dáte o nás vedieť. Stačí pridať malý textový odkaz do spodnej časti vášho kalendára na projekt Kalendár udalosti.

en: Show The Events Calendar link
sk: Ukázať link na Kalendár udalostí

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Number of events to show per page
sk: Počet udalosti zobrazených na stránke

en: Use Javascript to control date filtering
sk: Povoliť Javscript pre filtrovanie podľa dátumu

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
sk: Táto voľba nie je aktívna, ak "Deaktivovať panel na hľadania udalosti" je zaškrtnutá v záložke Nastavenia zobrazenia.

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
sk: Povoliť ajax pre datapicker na obrazovke (Nevyžaduje si potvrdenie od užívateľa).

en: Show comments
sk: Ukázať komentáre

en: Enable comments on event pages.
sk: Povoliť komentáre na stránkach udalosti.

en: Include events in main blog loop
sk: Zahrnúť udalosti na hlavnej stránke článkov

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
sk: Ukázať udalosti so stránkami ostatných článkov. Zaškrtnutím voľby, udalosť sa bude zobrazovať na predvolenej stránke udalosti.

en: Events URL slug
sk: URL značka udalosti

en: The slug used for building the events URL.
sk: Značka použitá pre tvorbu URL udalosti .

en: Your current events URL is: %s
sk: Vaše súčasné URL udalosti je: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
sk: Tu je iCal feed URL pre vaše udalosti:

en: Single event URL slug
sk: URL značka samotnej udalosti

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
sk: Ideálne je uviesť množné číslo, vyššie uvedené je jednotné.<br />URL vašej samotnej udalosti je : %s

en: End of day cutoff
sk: Hranica konca dňa

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
sk: Máte udalosť, ktorá prekračuje polnoc? Vyberte čas pre ukončenie udalosti, aby ste sa vyhli zobrazovaniu udalosti v iný ďalší deň v kalendári.

en: Default currency symbol
sk: Predvolený symbol meny

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
sk: Nastaviť predvolený symbol meny pre cenu udalosti. Nezabudnite, že túto menu budú mať nastavené budúce udalosti a nie udalosti, ktoré sa už konali

en: Currency symbol follows value
sk: Symbol meny uvádzať za hodnotou

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
sk: Symbol meny zvyčajne predchádza hodnotu. Povoľte nastavenie pozície symbolu po hodnote.

en: Map Settings
sk: Nastavenia mapy

en: Enable Google Maps
sk: Povoliť Google Maps

en: Check to enable maps for events and venues.
sk: Zaškrtnutím povolíte mapy pre udalosti a miesta konania.

en: Google Maps default zoom level
sk: Google Maps predvolená úroveň zoom

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
sk: 0= vzdialiť, 21 = priblížiť.

en: Miscellaneous Settings
sk: Rôzne nastavenia

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
sk: Duplicitné miesta konania &amp; Organizátori

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
sk: Môžete nájsť duplicitné miesta konania a organizátorov, keď aktualizujete Kalendár udalosti na verziu 3.0. Kliknite na tlačidlo pre automatické zlúčenie identických miest konania a organizátorov.

en: Debug mode
sk: Debugovací mód

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
sk: Povoľte tieto nastavenia pre logovanie debugovacích informácií. Prednastavením bude váš server logovať do PHP chybových logov. Ak by ste chceli vidieť logové hlásenia v prehliadači, potom vám odporúčame nainštalovať  %s a pozrieť  "Tribe" záložky na výstup debugovania.

en: Debug Bar Plugin
sk: Debug Bar Doplnok

en: View Welcome Page
sk: Zobraziť uvítaciu stránku

en: View the page that displayed when you initially installed the plugin.
sk: Zobraziť stránku, ktorá sa zobrazuje po inštálacii doplnku.

en: View Update Page
sk: Zobraziť aktualizovanú stránku

en: View the page that displayed when you updated the plugin.
sk: Zobraziť stránku, ktorá sa zobrazuje po aktualizovaní doplnku.

[ctx: not available]
en: n/a
sk: nedostupný

en: You need to upgrade!
sk: Potrebujete upgrade!

en: You are up to date!
sk: Aktualizovaný!

en: Wallis And Futuna Islands
sk: Wallis a Futuna

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: Yemen
sk: Jemen

en: Alaska
sk: Aljaška

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
sk: Ak používate Kalendár udalostí prvýkrát a snažíte sa vytvoriť svoju prvú udalosť. Tu nájdete nejaké základy, ktoré môžu byť užitočné pre začiatočníkovv.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
sk: %sNaša nová používateľská príručka%s bola navrhnutá pre vás. Vďaka videám krok za krokom a sprievodným obrázkom sa zameriava na používateľov, aby z ničoho nič sa stali pokročilými v jednomm okamžiku.

en: California
sk: Kalifornia

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
sk: %sInštalácia/FAQ%s z našej podpornej stránky pomôže poskytnúť prehľad, čo doplnok dokáže a čo nie. Táto sekcia FAQ môže byť užitočná, zameriava sa na riešenie základných otázok inštalácie, ktoré nie sú spomenuté v príručke nového užívateľa.

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
sk: Ak ste dobrodruhom, môžete začať hlavičkou pre menu Udalostí a pridať vašu prvú udalosť.

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
sk: Máme prepracovanú našu podpornú stránku od základov v snahe pomôcť našim používateľom. Prezrite si našu %sPodporná stránka%s a nájdete veľa skvelých zdrojov, vrátane:

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
sk: %sTagy šablóny, funkcie a filtre%s pre Kalendár udalostí &amp; The Events Calndare PRO

en: District of Columbia
sk: Washington D.C.

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
sk: %s Často kladené otázky%s v rozsahu od najbežnejších otázok až po pokročilé vychytávky

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
sk: %sTutoriály%s napísané členmi nášho tímu a používateľmi našej komunity, ktoré zahŕňajú zákaznícke otázky, integráciu tém a modulov tretích strán, atď.

en: Hawaii
sk: Havaj

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin's lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
sk: Poznámky k verzii pre zobrazenie životného cyklu modulu a čas, kedy boli funkcie/opravy chýb vykonané.

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
sk: %sDokumentácia doplnkov%s pre všetky Modern Tribe oficiálne rozšírenia pre Kalendár udalostí (vrátane WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
sk: Máme tiež %sModern Tribe UserVoice%s stránku, kde stále sledujeme nápady našej komunity v budúcnosti Ak sa hráte s doplnkami a viete o možných rozšíreniach, tak nám dajte vedieť. Hlasujte za existujúce rozširenia alebo pridajte vlastné a pomôžte nám formovať budúcnosť produktu najlepším možným spôsobom ako je vyhovenie požiadavkám používateľov.

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
sk: Napísaná dokumentácia nemusí vždy pomôcť a niekedy potrebujete pomoc od skutočnej osoby. Toto je %spodporné fórum%s, kde môžete napísať.

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
sk: Používatelia bezplatnej verzie Kalendára udalosti by mali písať svoje otázky a pochybonosti na fórum podpory modulu %sWordPress.org podporné fórum%s. Pokiaľ úspešne pomôžu identifikovať a fixovať chyby, potom to reportujeme na WordPress.org, prosíme uistite sa a prečítajte si naše %sočakávania príspevkov%s, dodržujte naše pravidlá pred napísaním príspevkov.

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
sk: Cez týždeň na fóre WordPress.org sledujeme hlásenie chýb. Ak reportujete oprávnenú chybu, ktorú sme schopní reprodukovať, zalogujeme ju a opravíme ju do novej verzie . Bohužiaľ, nie sme schopní poskytnúť tipy pre vlastné úpravy a pomoc pre integráciu doplnkov alebo tém tretích strán.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
sk: Ak ste používateľmi Kalendára udalosti a želáte si väčšiu podporu, prosím %szakúpte si PRO licenciu%s. Denne porezeráme PRO fórum a môžeme poskytovať používateľskú a integračnú podporu platiacich užívateľov na WordPress.org.

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: Unnamed Venue
sk: Nepomenované miesto udalosti

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: United States
sk: Spojené štáty americké

en: Andorra
sk: Andora

en: Welcome to The Events Calendar
sk: Vitajte v Kalendári udalostí

en: Thanks for Updating The Events Calendar
sk: Ďakujeme za aktualizáciu Kalendára udalosti

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

en: Antigua And Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Argentina
sk: Argentína

en: All %s
sk: Všetky %s

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Start:
sk: Začiatok:

en: End:
sk: Koniec:

en: Australia
sk: Austrália

en: Date:
sk: Dátum:

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Time:
sk: Čas:

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Click to view a Google Map
sk: Klikni na zobrazenie Google Map

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Merge Duplicates
sk: Zlúčenie duplicít

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Event Add-Ons
sk: Doplnky udalosti

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
sk: Kalendár je vytvorený pomocou Kalendára udalosti.

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Rate <strong>The Events Calendar</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a> to keep this plugin free.  Thanks from the friendly folks at Modern Tribe.
sk: Ohodnoťte <strong>Kalendár udalosti</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> na <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a>, aby tento plugin bol zadarmo.  Vďaka patrí priateľským ľudom od Modern Tribe.

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Invalid field type specified
sk: Uvedený typ poľa je neplatný

en: No radio options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: No checkbox options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: Bhutan
sk: Bhután

en: No select options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia And Herzegowina
sk: Bosna a Hercegovina

en: The file went away. Please try again.
sk: Súbor nie je k  dispozícii. Pokúste sa znovu.

en: General
sk: Všeobecne

en: Import: CSV
sk: Importovať: CSV

en: Brazil
sk: Brazília

en: We were unable to process your request. Please try again.
sk: Nie je možné spracovať vašu požiadavku. Pokúste sa znovu.

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské indickooceánske územie

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
sk: <p>Nasledovné polia sú povinné pre úspešný import:</p>

en: Brunei Darussalam
sk: Brunej

en: Do Not Import
sk: Neimportovať

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Event Name
sk: Názov udalosti

en: Event Description
sk: Popis udalosti

en: Event Start Date
sk: Dátum začiatku udalosti

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Event Start Time
sk: Čas začiatku udalosti

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Event End Date
sk: Dátum ukončenia udalosti

en: Canada
sk: Kanada

en: Event End Time
sk: Čas ukončenia udalosti

en: All Day Event
sk: Celodenná udalosť

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Event Venue Name
sk: Názov miesta udalosti

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Event Organizer Name
sk: Meno organizátora udalosti

en: Chad
sk: Čad

en: Event Show Map Link
sk: Ukázať odkaz udalosti na mape

en: Chile
sk: Čile

en: Event Show Map
sk: Ukázať mapu udalosti

en: China
sk: Čína

en: Event Cost
sk: Vstupné na udalosť

en: Christmas Island
sk: Vianočné ostrovy

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové ostrovy (Keeling)

en: Event Category
sk: Kategória udalosti

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Event Website
sk: Stránka udalosti

en: Comoros
sk: Komory

en: Venue Name
sk: Názov miesta udalosti

en: Congo
sk: Kongo

en: Venue Country
sk: Krajina miesta udalosti

en: Congo, The Democratic Republic Of The
sk: Kongo, demokratická republika

en: Venue Address
sk: Adresa miesta udalosti

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Venue Address 2
sk: Adresa miesta udalosti 2

en: Venue City
sk: Mesto miesta konania

en: Venue State/Province
sk: Štát/Región miesta udalosti

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
sk: Chorvátsko (Miestny názov: Hrvatska)

en: Venue Zip
sk: PSČ miesta udalosti

en: Cuba
sk: Kuba

en: Venue Phone
sk: Telefón miesta udalosti

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: Organizer Name
sk: Názov organizátora

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Organizer Email
sk: Email organizátora

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Organizer Website
sk: WWW stránka organizátora

en: Dominica
sk: Dominika

en: Organizer Phone
sk: Telefón organizátora

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: No importer defined for %s
sk: Import nie je definovaný pre %s

en: East Timor
sk: Južný Timor

en: Missing required fields in row %d.
sk: Chýbajú povinné polia v riadku %d.

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Failed to import record in row %d.
sk: Zlyhal import záznamov v riadku %d.

en: %s (post ID %d) updated.
sk: %s (post ID %d) aktualizovaný.

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: %s (post ID %d) created.
sk: %s (post ID %d) vytvorený.

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Temporary file not found. Could not save %s.
sk: Dočasný súbor nenájdený. Nie je možné uložiť %s.

en: Could not save %s.
sk: Nie je možné uložiť %s.

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Settings saved.
sk: Nastavenia boli uložené.

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: A widget that displays upcoming events.
sk: Widget zobrazuje blížiace sa udalosti.

en: Falkland Islands (Malvinas)
sk: Falklandy

en: Events List
sk: Zoznam udalosti

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: Upcoming Events
sk: Najbližšie udalosti

en: Fiji
sk: Fidži

en: Venues
sk: Miesto konania

en: Finland
sk: Fínsko

en: Venue
sk: Miesto udalosti

en: France
sk: Francúzsko

en: Organizers
sk: Organizátori

en: France, Metropolitan
sk: Metropolitné Francúzsko

en: Organizer
sk: Organizátor

en: French Guiana
sk: Francúzska Guyana

en: Events
sk: Udalosti

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: Event
sk: Udalosť

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné a antarktické územia

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: The Events Calendar
sk: Kalendár udalostí

en: month
sk: mesiac

en: list
sk: zoznam

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: upcoming
sk: čoskoro

en: Germany
sk: Nemecko

en: past
sk: uplynulo

en: day
sk: deň

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: today
sk: dnes

en: Greece
sk: Grécko

en: Initializing Tribe Events on %s
sk: Inicializácia Tribe udalosti na %s

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
sk: Vaša aktuálna verzia Kalendára udalostí nemá aktualizovaný jeden z doplnkov pre Kalendár udalostí. Prosím %s aktualizujte teraz.%s

en: Licenses
sk: Licencie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Help
sk: Pomocník

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
sk: Ľutujeme, Kalendár udalostí požaduje Wordpress %s alebo vyššiu verziu. Prosím aktualizujte váš Wordpress.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
sk: Ľutujeme, Kalendár udalostí požadupe PHP %s alebo vyššiu verziu. Kontaktujte poskytovateľa webhostingu kvôli migrácii na vyššiu verziu PHP.

en: category
sk: katogória

en: Heard And Mc Donald Islands
sk: Heardov ostrov

en: Holy See (Vatican City State)
sk: Svätá stolica (Vatikán)

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add New %s
sk: Pridať nový %s

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: New %s
sk: Nový %s

en: Iceland
sk: Island

en: View %s
sk: Zobraziť %s

en: Search %s
sk: Vyhľadať %s

en: Indonesia
sk: Indonésia

en: No %s found
sk: Nenašli sa žiadne %s

en: Iran (Islamic Republic Of)
sk: Irán

en: No %s found in Trash
sk: V koši sa nenašli žiadne %s

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic Of
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

en: Custom field updated.
sk: Vlastné pole aktualizované.

en: Korea, Republic Of
sk: Kórejská republika

en: Custom field deleted.
sk: Vlastné pole vymazané.

en: Kuwait
sk: Kuwajt

en: %s updated.
sk: %s aktualizovaná.

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Lao People's Democratic Republic
sk: Laos

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: %s saved.
sk: %s uložené.

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libya
sk: Líbya

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: %s restored to revision from %s
sk: %s je obnovené na verziu  z  %s

en: Lithuania
sk: Litva

en: %s published.
sk: %s publikované.

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: %s submitted.
sk: %s odoslané.

en: %s scheduled for: <strong>%2$s</strong>.
sk: %s naplánované na:<strong>%2$s</strong>.

en: Macedonia
sk: Macedónsko

en: %s draft updated.
sk: Koncept %s  aktualizovaný.

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Use Saved %s:
sk: Použiť uložené %s:

en: Malaysia
sk: Malajsia

en: Use New %s
sk: Použiť nové %s

en: Maldives
sk: Maldivy

en: My %s
sk: Moje %s

en: Available %s
sk: Dostupné %s

en: No saved %s exists.
sk: Neexistujú uložené %s.

en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

en: Next
sk: Ďalší

en: Martinique
sk: Martinik

en: Prev
sk: Predchádzajúci

en: Mauritania
sk: Mauritánia

en: Today
sk: Dnes

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Done
sk: Dokončené

en: Network
sk: Sieť

en: Date out of range.
sk: Dátum mimo rozsah.

en: Micronesia, Federated States Of
sk: Mikronézia

en: Moldova, Republic Of
sk: Moldavsko

en: %s Information
sk: %s informácie

en: Monaco
sk: Monako

en: Support
sk: Podpora

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: View All Add-Ons
sk: Zobraziť všetky doplnky

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: News from Modern Tribe
sk: Novinky z Modern Tribe

en: Additional Functionality
sk: Prídavné funkcionality

en: Morocco
sk: Maroko

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
sk: Hľadáte doplnkové funkcionality vrátane opakujúcich udalosti, vlastné meta data, verejné udalosti, predaj lístkov a iné?

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
sk: Skontrolujte <a href="%s">dostupné doplnky</a>.

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Namibia
sk: Namíbia

en: View Calendar
sk: Zobraziť kalendár

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: Calendar
sk: Kalendár

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: List
sk: Zoznam

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Month
sk: Mesiac

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Day
sk: Deň

en: Search
sk: Vyhľadať

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Date
sk: Dátum

en: Norfolk Island
sk: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariány

en: Day Of
sk: Deň

en: Norway
sk: Nórsko

en: Oman
sk: Omán

en: Error
sk: Chyba

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: A valid license key is required for support and updates
sk: Pre podporu a aktualizácie je požadovaný platný licenčný kľúč.

en: License key(s) updated.
sk: Licenčný kľúč(e) aktualizovaný.

en: Papua New Guinea
sk: Papua-Nová Guinea

en: Sorry, key validation server is not available.
sk: Ľutujeme, server pre validáciu kľúča je nedostupný.

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Sorry, this key is expired.
sk: Ľutujeme, platnosť kľúča vypršala.

en: Sorry, this key is out of installs.
sk: Ľutujeme, tento kľúč mimo inštalácie.

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Why am I seeing this message?
sk: Prečo sa mi zobrazila táto správa?

en: Pitcairn
sk: Pitcairnove ostrovy

en: Sorry, this key is not valid.
sk: Ľutujeme, tento kľúč nie je platný.

en: Poland
sk: Poľsko

en: Valid Key! Expires on %s
sk: Platný kľúč! Platnosť končí %s

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact <a href="%s">support.</a>
sk: Hmmm... niečo nie je v poriadku s validátorom. Prosím kontaktujte <a href="%s">technickú podporu.</a>

en: The Events Calendar Settings
sk: Nastavenia pre kalendár udalostí

en: Qatar
sk: Katar

en: Events Settings
sk: Nastavenia udalostí

en: Reunion
sk: Réunion

en: %s Settings
sk: %s Nastavenia

en: Romania
sk: Rumunsko

en: You've requested a non-existent tab.
sk: Požadujete neexistujúcu záložku.

en: Russian Federation
sk: Rusko

en: You don't have permission to do that.
sk: Nemáte práva pre vykonanie.

en: Saint Kitts And Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: The request was sent insecurely.
sk: Požiadavka bola odoslaná nezabezpečene.

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: The request wasn't sent from this tab.
sk: Požiadavka nebola odoslaná z tejto záložky.

en: Saint Vincent And The Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: Your form had the following errors:
sk: Váš formulár obsahuje nasledovné chyby:

en: None of your settings were saved. Please try again.
sk: Nastavenia neboli uložené. Skúste to znovu.

en: San Marino
sk: San Maríno

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
sk[0]: Vyššie uvedené nastavenie nebolo uložené. Ostatné nastavenia boli úspešne uložené.
sk[1]: Vyššie uvedené nastavenia neboli uložené. Ostatné nastavenia boli úspešne uložené.

en: Sao Tome And Principe
sk: Svätý Tomáš a Princov ostrov

en: There are no fields setup for this tab yet.
sk: Zatiaľ neexistujú polia pre túto záložku.

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Sometimes it's hard to tell what's going wrong without knowing more about your system steup. For your convenience, we've put together a little report on what's cooking under the hood.
sk: Niekedy je ťažké rozhodnúť čo je zlé so systémom bez podrobnejších systémových nastavení. Pripravili sme pre vás krátku správu, čo sa deje v systéme (pod kapotou).

en: If you suspect that the problem you're having is related to another plugin, or we're just plain having trouble reproducing your bug report, please copy and send all of this to our support team.
sk: Ak máte podozrenie, že problém súvisí s iným doplnkom alebo máte ťažkosti s opakovanými hláseniami chýb, prosím skopírujte ich  a pošlite všetko nášmu tímu technickej podpory.

en: Serbia
sk: Srbsko

en: System Information
sk: Systémové informácie

en: Seychelles
sk: Seychely

en: Unknown or not set
sk: Neznáme alebo nenastavené

en: All Day
sk: Celý deň

en: Singapore
sk: Singapur

en: Ongoing
sk: Pokračujúce

en: Slovakia (Slovak Republic)
sk: Slovenská republika

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
sk: Neboli nájdené výsledky pre <strong>"%s"</strong> tento mesiac. Skúste hľadať v ďalšom mesiaci.

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: There were no results found.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: South Georgia, South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky pre <strong>"%s"</strong>.

en: St. Helena
sk: Svätá Helena

en: St. Pierre And Miquelon
sk: Saint Pierre a Miquelon

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
sk: Svalbard

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
sk: Prepísaná šablóna by mala byť presunutá do správneho podadresára: : %s

en: Swaziland
sk: Svazijsko

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
sk: Prepísaná šablóna by mala byť presunutá do správneho podadresára: tribe_get_template_part('%s')

en: Sweden
sk: Švedsko

en: Order #
sk: Objednávka #

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Order Status
sk: Stav objednávky

en: Syrian Arab Republic
sk: Sýria

en: Purchaser name
sk: Meno kupujúceho

en: Purchaser email
sk: Email kupujúceho

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Ticket type
sk: Typ vstupenky

en: Tanzania, United Republic Of
sk: Tanzánia

en: Ticket #
sk: Vstupenka #

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Security Code
sk: Bezpečnostný kód

en: Check in
sk: Zaškrtnúť

en: Undo Check in
sk: Zrušiť zaškrtnutie

en: Print
sk: Tlačiť

en: Trinidad And Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
sk: Filtrovanie podľa názvu, vstupeniek #,  objednávok # alebo bezpečnostného kódu

en: Delete
sk: Vymazať

en: Turks And Caicos Islands
sk: Turks a Caicos

en: Tickets
sk: Vstupenky

en: Ticket header image
sk: Obrázok na hlavičke vstupenky

en: Set as ticket header
sk: Nastaviť hlavičku vstupenky

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: Your ticket has been saved.
sk: Vaša vstupenka bola uložená.

en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

en: Your ticket has been deleted.
sk: Vaša vstupenka bola vymazaná.

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: See who purchased tickets to this event
sk: Prezrieť, kto kúpil vstupenky na danú udalosť

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Uruguay
sk: Uruguaj

en: You need to select a user or type a valid email address
sk: Je potrebné vybrať užívateľa alebo napísať platnú emailovú adresu

en: Sending...
sk: Odosielanie ...

en: Columns
sk: Stĺpce

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
sk: Môžete použiť nastavenia obrazovky na výber stĺpcov, ktoré chcete vidieť. Výber stĺpcov funguje pre nižšie uvedenú tabuľku, v e-maili, pre tlač a pre export vo formáte CSV.

en: Viet Nam
sk: Vietnam

en: Yes
sk: Áno

en: Virgin Islands (British)
sk: Britské Panenské ostrovy

en: attendees
sk: účastníci

en: Virgin Islands (U.S.)
sk: Americké Panenské ostrovy

en: Attendee List for: %s
sk: Zoznam účastníkov pre: %s

en: Invalid or incomplete field passed
sk: Zadané neplatné alebo neúplné polia

en: Field ID:
sk: ID poľa:

en: Non-existant field validation function passed
sk: Zadaná neexistujúca validačná funkcia poľa

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
sk: s menom funkcie:

en: %s must contain numbers and letters only
sk: %s musí obsahovať len číslice a písmena

en: %s must contain numbers, letters and dots only
sk: %s musí obsahovať číslice, písmená a bodky.

en: %s must be a positive number.
sk: %s musí byť kladné číslo.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
sk: %s musí byť platnou URL značkou (číslice, písmená, pomĺčky a podčiarkovníky).

en: %s must be a valid absolute URL.
sk: %s musí byť platná absolútna adresa URL.

en: %s must have a value that's part of its options.
sk: %s musí mať hodnotu, ktorá je súčasťou výberu.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
sk: Validácia zlyhala, pretože nebola vložená žiadna porovnávaná hodnota do poľa %s

en: %s cannot be the same as %s.
sk: %s nemôže byť také isté ako %s

en: %s cannot be a duplicate
sk: %s nemôže byť duplicitné

en: %s must be a number or percentage.
sk: %s musí byť číslo alebo percento.

en: %s must be a number between 0 and 21.
sk: %s musí byť číslo medzi 0 a 21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
sk: %s musí obsahovať len písmená, číslice, pomĺčky, apostrofy a medzery.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
sk: %s musí obsahovať len písmená, medzery, apostrofy a pomĺčky.

en: %s must consist of 5 numbers.
sk: %s musí obsahovať 5 číslic.

en: %s must be a phone number.
sk: %s musí byť telefónne číslo.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
sk: Zoznam krajín musí byť formátovaný ako jedna krajina na riadok vo formáte: <br>US, Spojené štáty americke <br> UK, Spojené kráľovstvo.

en: Select a Country:
sk: Vybrať krajinu:
