The Events Calendar - en to hu translation catalogue (710 entries)

en: Return to WordPress Updates
hu: Vissza a Wordpress frissítésekhez

en: Create New %s
hu: Új %s létrehozása

en: Add another organizer
hu: Másik szervező hozzáadása

en: unknown date
hu: ismeretlen dátum

en: More...
hu: Tovább...

en: Forums: Because Everyone Needs A Buddy
hu: Fórum: Mert mindenkinek szüksége van egy cimborára

en: Not getting help?
hu: Nem kapsz segítséget?

en: Latest Version:
hu: Legújabb verzió:

en: Author:
hu: Szerző:

en: Requires:
hu: Szükséges:

en: Wordpress.org Plugin Page
hu: Bővítmény oldala a Wordpress.org oldalon

en: Average Rating
hu: Átlagos értékelés

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: Based on %d rating | Based on %d ratings
hu[0]: %d értékelés alapján
hu[1]: %d értékelés alapján

en: Give us 5 stars!
hu: Adj nekünk 5 csillagot!

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: Premium Add-Ons
hu: Prémium kiegészítők

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: (Coming Soon!)
hu: (Hamarosan!)

en: News and Tutorials
hu: Hírek és segédletek

en: Network Settings
hu: Hálózati beállítások

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
hu: Itt a Modern Tribe The Events Calendar bővítmény összes hálózati beállítása módosítható.

en: Hide the following settings tabs on every site:
hu: A következő beállítások elrejtése minden oldalon:

en: Address:
hu: Cím:

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: City:
hu: Település:

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: Country:
hu: Ország:

en: State or Province:
hu: Állam / megye:

en: Select a State:
hu: Válassz államot:

en: Postal Code:
hu: Irányítószám:

en: Show Google Map:
hu: Google Térkép mutatása:

en: Show Google Maps Link:
hu: Google Térkép link megjelenítése:

en: Title:
hu: Cím:

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Show:
hu: Mutat:

en: Show widget only if there are upcoming events:
hu: Csak akkor jelenítse meg a widgetet, ha van közelgő esemény:

en: Details
hu: Részletek

en: Event Tags:
hu: Esemény címkék:

en: %1$s %2$s iCal Feed
hu: %1$s %2$s iCal hírfolyam

en: Origin:
hu: Származás:

en: Add to Google Calendar
hu: Hozzáadás a Google Naptárhoz

en: Google Calendar
hu: Google Naptár

en: Download .ics file
hu: .ics fájl letöltése

en: <span>&laquo;</span> Previous Day
hu: <span>&laquo;</span> Előző nap

en: iCal Export
hu: iCal Exportálás

en: Next Day <span>&raquo;</span>
hu: Következő nap <span>&raquo;</span>

en: Month's %s
hu: Havi %s

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Week's %s
hu: Heti %s

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: Day's %s
hu: Napi %s

en: Category
hu: Kategória

en: Listed %s
hu: %s listája

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
hu: Használd ezt a naptár adatainak megosztásához az Apple iCal, Google Naptár vagy egyéb kampatibilis alkalmazásokkal

en: Loading %s
hu: %s betöltése

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
hu: Futtatott verzió száma %s, így tovább :)

en: Free
hu: Ingyenes

en: Keep the Core Plugin <strong>FREE</strong>!
hu: Legyen továbbra is <strong>INGYENES</strong>!

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
hu: A naptárat a %sThe Events Calendar%s működteti

en: Every time you rate <strong>5 stars</strong>, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
hu: Mindig, amikor <strong>5 csillagot</strong> adsz, egy tündérke születik. Oké talán nem, de több elégedett felhasználó több együttműködőt és segítséget jelent. A közösségnek szüksége van a TE hangodra is.

en: Upcoming %s
hu: Következő %s

en: Rate It
hu: Értékeld

en: %1$s for %2$s - %3$s
hu: %1$s - %2$s - %3$s

en: PSST... Want a Discount?
hu: PSSZT... Kezdezményt szeretnél?

en: Past %s
hu: Korábbi %s

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
hu: Hírlevelünk olvasói számára kedvezményre jogosító kuponokat küldünk.

en: %1$s for %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: Sign Up
hu: Iratkozz fel

en: Your current Events URL is %s
hu: Események jelenlegi linkje: %s

en: Looking for Something Special?
hu: Valami különlegeset szeretnél?

en: You <strong>cannot</strong> use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single Event URL is like: %s
hu: <strong>Nem</strong> használhatod ugyan azt az előtagot, mint fent. A fenti ideális esetben többes számú, ez pedig egyes számú.<br />Az egyedi esemény hivatkozása így néz ki: %s

en: Column Mapping: %s
hu: Oszlop leképezés: %s

en: Community Events
hu: Közösségi események

en: Filters
hu: Szűrők

en: Column Headings
hu: Oszlop fejlécek

en: Event Fields
hu: Esemény mezők

en: News For Events Users
hu: Hírek

en: Perform Import
hu: Importálás elvégzése

en: Keep The Events Calendar Core FREE
hu: Segít a The Event Calendar Core bővítményt továbbra is INGYENESen tartani

en: 5 star ratings help us bring TEC to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
hu: Az 5 csillagos értékelések segítenek eljuttatni a bővítményt még több felhasználóhoz. Több elégedett felhasználó több támogatást, több funkciót és alapvetően mindenből többet jelent, amit csak szeretsz az Events Calendarban. Nélküled nem sikerülne!

en: Instructions
hu: Utasítások

en: Rate it five stars today!
hu: Adj öt csillagot ma!

en: Newsletter Signup
hu: Feliratkozás a hírlevélre

en: Stay in touch with The Events Calendar Pro. We send out periodic updates, key developer notices, and even the occasional discount.
hu: Maradj kapcsolatban a fejlesztőkkel. Így értesülhetsz a rendszeres frissítésekről, fontos fejlesztői megjegyzésekről, valamint akár alkalmi kedvezményekről is.

en: Import Settings
hu: Beállítások importálása

en: Getting Started
hu: Kezdjünk bele

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
hu: Olvasd el az új felhasználóknak szóló &amp; segédleteket

en: Looking for More Features?
hu: Több funkciót szeretnél?

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
hu: Bővítmények: Közösség, Jegyek, Szűrők, Facebook és több...

en: Support Resources
hu: Segítségnyújtási felületek

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
hu: GYIK, Dokumentáció, Segédletek és Fórum

en: Import Instructions
hu: Importálási tudnivalók

en: Release Notes
hu: Kiadási megjegyzések

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
hu: Ha van szervezője vagy helyszíne az eseményeidnek, kérjük, először azokat importáld.

en: Get the Skinny on the Latest Updates
hu: Legfrissebb hírek/frissítések

en: To import organizers or venues:
hu: Szervezők vagy helyszínek importálásához:

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
hu: Új kiadások, segédletek és közösségi aktivitás

en: Select the appropriate import type.
hu: Megfelelő importálás-típus kiválasztása.

en: Tribe Event Add-Ons
hu: Tribe Event kiegészítők

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
hu: Tölts fel egy olyan CSV fájlt, amely soronként egy rekordot tartalmaz. Az első sor oszlopfejléceket is tartalmazhat (jelöld be az alábbi dobozt).

en: Version
hu: Verzió

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
hu: A CSV fájl egyik oszlopa legyen a szervező/helyszín neve. Minden más mező választható.

en: Last Update
hu: Utolsó frissítés

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
hu: A feltöltés után lehetséged lesz a CSV fájl oszlopait a The Events Calendar mezőkhöz rendelni.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
hu: A szervezők és helyszínek importálása után, importálja az eseményeket:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
hu: A CSV fájl egyik oszlopa legyen az esemény neve, egy másik pedig a kezdési időpontja. Minden más mező választható.

en: Questions? <a href="%s">Watch the video</a>.
hu: Kérdésed van? <a href="%s">Nézd meg a videót</a>.

en: Time &amp; Date
hu: Dátum &amp; időpont

en: Import Type:
hu: Importálás típusa:

en: CSV File:
hu: CSV-fájl:

en: All Day %s:
hu: Egész napos az %s:

en: Upload a properly formatted, UTF-8 encoded CSV file. Not sure if your file is UTF-8 encoded? Make sure to specify the character encoding when you save the file, or pass it through a <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>conversion tool</a>.
hu: Tölts fel egy megfelelően formázott, UTF-8 kódolású CSV fájlt. Nem vagy biztos benne, hogy a fájl UTF-8 kódolású? Győződj meg róla, hogy beállítottad a karakterkódolást a fájl mentésekor, vagy küldd át ezen az <a href='http://i-tools.org/charset/exec?dest=utf-8&src=auto&download=1'>átalakítón</a>.

en: Start Date &amp; Time:
hu: Kezdés dátuma &amp; időpontja:

en: This file has column names in the first row
hu: A fájl első sora oszlopfejléceket tartalmaz

en: YYYY-MM-DD
hu: ÉÉÉÉ-HH-NN

en: Import CSV File
hu: Importálás CSV-fájlból

en: End Date &amp; Time:
hu: Befejezés dátuma &amp; időpontja:

en: Import Result
hu: Importálás eredménye

en: Location
hu: Helyszín

en: Import complete!
hu: Importálás befejezve!

en: %s Website
hu: %s honlapja

en: Inserted: %d
hu: Beszúrva: %d

en: Updated: %d
hu: Frissítve: %d

en: %s Cost
hu: %s költsége

en: Skipped: %d
hu: Kihagyva: %d

en: Currency Symbol:
hu: Pénznem szimbóluma:

en: The import statistics above have the following meaning:
hu: A fenti importálási statisztika a következőket jelenti:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
hu: Összeg előtt

en: <ol><li><strong>Inserted:</strong> A new item was inserted successfully.</li><li><strong>Updated:</strong> An item was found with the same name and/or start date. The existing item was updated with the new value from the file.</li><li><strong>Skipped:</strong> A row was found in the CSV file that could not be imported. Please see below for the invalid rows.</li></ol>
hu: <ol><li><strong>Hozzáadva:</strong> Új elem sikeresen hozzáadva.</li><li><strong>Frissítve:</strong> Egyező nevű és/vagy kezdési idejű elemet találtunk. A létező elem frissítésre került a fájlban talált értékkel. </li><li><strong>Kihagyva:</strong> Olyan sort találtunk a CSV fájlban, amely nem importálható. Kérjük, nézd meg az érvénytelen sorokat az alábbiakban.</li></ol>

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
hu: Összeg mögött

en: Skipped row numbers: %s
hu: Kihagyott sor számok: %s

en: Cost:
hu: Összeg:

en: %s Name:
hu: %s neve:

en: Day Navigation
hu: Nap navigáció

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Find out more
hu: Tudj meg többet

en: Website:
hu: Honlap:

en: Email:
hu: E-mail:

en: <span>&laquo;</span> Previous %s
hu: <span>&laquo;</span> Korábbi %s

en: You may want to consider <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">obfuscating</a> any e-mail address published on your site to best avoid it getting harvested by spammers.
hu: Érdemes lenne megfontolnod az oldalon közzétett e-mail címek <a href="http://wordpress.org/plugins/tags/obfuscate">elfedését</a>, hogy távol tartsd a spammereket.

en: Next %s <span>&raquo;</span>
hu: Következő %s <span>&raquo;</span>

en: %s Name Already Exists
hu: %s név már létezik

en: Find %s
hu: %s keresése

en: Event Summary
hu: Esemény összefoglalója

en: Event Views Navigation
hu: Esemény nézetének navigációja

en: Event Details
hu: Esemény adatai

en: View As
hu: Megjelenítés mint:

en: Start Date / Time:
hu: Kezdés dátuma / ideje:

en: End Date / Time:
hu: Befejezés dátuma / ideje:

en: %s for
hu: %s -

en: Ticket Sales
hu: Jegyeladás

en: Find out more »
hu: Tudj meg többet »

en: (%d awaiting review) | (%d awaiting review)
hu[0]: (%d vár ellenőrzésre)
hu[1]: (%d vár ellenőrzésre)

en: Calendar Month Navigation
hu: Hónap navigáció a naptárban

en: Tickets sold:
hu: Eladott jegyek:

en: Finalized:
hu: Véglegesített:

en: Attendee List
hu: Résztvevők listájára

en: Awaiting review:
hu: Ellenőrzésre vár:

en: Your tickets
hu: Jegyeid

en: Checked in:
hu: Bejelentkezve:

en: Ticket Type
hu: Jegy típusa

en: Send the attendee list by email
hu: Résztvevők listájának küldése e-mailben

en: Purchaser
hu: Vásárló

en: Select a User:
hu: Válassz felhasználót:

en: View All %s
hu: Összes %s

en: Select...
hu: Válassz egyet...

en: There are no upcoming %s at this time.
hu: Nincsenek következő %s.

en: or
hu: vagy

en: Email Address:
hu: E-mail cím:

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit in %s
hu: %s szerkesztése

en: View
hu: Megtekintés

en: Sold %d
hu: Eladva %d

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
hu: Az esemény a Community Events használatával készült. Biztos elkezded a jegyek árusítását az eseményre?

en: Upload image for the ticket header
hu: Tölts fel képet a jegy fejlécéhez

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
hu: Az e-mailben használható maximális képszélesség 580 pixel lesz bármely magasság mellett, majd át lesz méretezve mobiltelefon kijelzőkre. Ha "retina" támogatású megjelenést szeretnél használj 160 pixel széles képet.

en: Select an Image
hu: Válassz ki egy képet

en: Remove
hu: Törlés

en: Add new ticket
hu: Új jegy hozzáadása

en: Edit ticket
hu: Jegy szerkesztése

en: Sell using:
hu: Eladás a következő használatával:

en: Ticket Name:
hu: Jegy neve:

en: Ticket Description:
hu: Jegy leírása:

en: Price:
hu: Ár:

en: (0 or empty for free tickets)
hu: (írj be 0-át vagy hagyd üresen ingyenes eseményekhez)

en: Sale Price:
hu: Eladási ár:

en: (Current sale price - this can be managed via the product editor)
hu: (Aktuális eladási ár - ezt az szerkesztő kezeli)

en: Start sale:
hu: Eladás kezdete:

en: End sale:
hu: Eladás vége:

en: When will ticket sales occur? If you don't set a start/end date for sales, tickets will be available from now until the event ends.
hu: Mikor lesz jegyértékesítés? Ha nem állítasz be kezdési és befejező időpontot az árusításhoz, a jegyek mostantól az esemény végéig lesznek elérhetők.

en: Save this ticket
hu: Jegy mentése

en: Default Events Template
hu: Alapértelmezett esemény sablon

en: Default Page Template
hu: Alapértelmezett oldal sablon

en: Display Settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the three style sheet options or pick a page template from your theme.</p><p>There are going to be situations where no out-of-the-box template is 100&#37; perfect. Check out our <a href="%s">our themer's guide</a> for instructions on custom modifications.
hu: Az alábbi beállításokkal meghatározhatod a naptár megjelenését. Ha nem minden néz ki jól, próbálj váltogatni az alábbi három lehetőség között vagy válassz egy oldalstílust a sablonodból.</p><p>Lehetnek olyan helyzetek, amikor a rendelkezésre álló stílusok nem 100&#37;-osan tökéletesek. Nézd meg a <a href="%s">megjelenési útmutatónkat</a> az egyéni módosításokhoz szükséges tudnivalókért.

en: Basic Template Settings
hu: Általános sablonbeállítások

en: Default stylesheet used for events templates
hu: Esemény sabookhoz használt alapértelmezett stíluslap

en: Skeleton Styles
hu: Csontváz stílus

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
hu: Csak annyi CSS-t tartalmaz, ami szükséges a naptár és a heti nézet elrendezésének megjelenítéséhez.

en: Full Styles
hu: Teljes stílusok

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
hu: Részletesebb stílus, megpróbálja a téma stílusait is használni.

en: Tribe Events Styles
hu: Tribe Event stílusok

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
hu: Minden szükséges dizájnelemet és stílust tartalamzó sablon az eseményeidnek.

en: Events template
hu: Események sablonja

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
hu: Válaszd ki az oldal-sablont, hogy meghatározd a naptár és az esemény tartalmának megjelenését.

en: Enable event views
hu: Esemény nézetek engedélyezése

en: You must select at least one view.
hu: Legalább egy nézetet ki kell választani.

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: Disable the Event Search Bar
hu: Eseménykeresési sáv kikapcsolása

en: Check this to use the classic header.
hu: Jelöld be ezt, a klasszikus fejléc használatához.

en: Month view events per day
hu: Események száma naponta havi nézetben

en: Date Format Settings
hu: Dátum formátum beállítások

en: <p>The following three fields accept the date format options available to the php date() function. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.</p>
hu: <p>A következő három mezőben a php date()funkcióval elérhető dátum formátumokat adhatsz meg. <a href="http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time" target="_blank">Nézd meg, hogyan hozhatsz létre egyéni dátum formátumot</a>.</p>

en: Date with year
hu: Dátum évvel

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a past or future year, also used for dates in view headers.
hu: Add meg a használni kívánt dátumformátumot, amikor látszanak az évek. Múlt vagy következő évi eseményeknél, valamint a nézetek fejléceiben jelenik meg.

en: Date without year
hu: Dátum év nélkül

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year.
hu: Add meg a használni kívánt dátumformátumot, amikor nem látszanak az évek. Az aktuális évi eseményeknél jelenik meg.

en: Month and year format
hu: Hónap és év formátum

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view.
hu: Add meg a használni kívánt dátumformátumot, amikor csak a hónapok és az évek látszanak. A havi nézet használatakor jelenik meg.

en: Date time separator
hu: Dátum idő elválasztó

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
hu: Add meg az elválasztót, amely a dátum és az időpont között kerül elhelyezésre.

en: Time range separator
hu: Időintervallum elválasztó

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
hu: Add meg az elválasztót, amely az esemény kezdetének és végének időpontja között jelenik meg.

en: Datepicker Date Format
hu: Dátumválasztó formátuma

en: Select the date format to use in datepickers
hu: A dátumválasztóknál használt dátum formátum kiválasztása.

en: Advanced Template Settings
hu: Összetett sablonbeállítások

en: Add HTML before event content
hu: HTML hozzáadása az esemény tartalma előtt

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
hu: Ha ismered a HTML-t, további kódot adhatsz hozzá az esemény sablonja előtt. Néhány stílushoz ez szükséges lehet a megfelelő formázás és elrendezés érdekében.

en: Add HTML after event content
hu: HTML hozzáadása az esemény tartalma után

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
hu: Ha ismered a HTML-t, további kódot adhatsz hozzá az esemény sablonja után. Néhány stílushoz ez szükséges lehet a megfelelő formázás és elrendezés érdekében.

en: Finding & extending your calendar.
hu: Naptár megtalálása és kiegészítése.

en: Finding your calendar.
hu: Naptár megtalálása.

en: Where's my calendar?
hu: Hol van a naptáram?

en: Right here
hu: Pont itt

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
hu: További funkciókat, például ismétlődő eseményeket, egyéni mezőket, közösségi eseményeket, jegyeladási lehetőséget keresel?

en: Check out the available add-ons
hu: Nézd meg a rendelkezésre álló kiegészítőket

en: We hope our plugin is helping you out.
hu: Reméljük, hogy a bővítmény segítségedre lesz.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
hu: Arra, gondolsz, hogy "Hú, ez a bővítmény csodálatos! Köszönetet kéne mondanom Modern Tribe-nak a kemény munkáért." A legnagyobb köszönet, amit kérhetünk, az az elismerés és feltüntetés. Adj hozzá egy kis szöveges linket a naptárad aljához, mely a The Events Calendar projekt honlapjára mutat.

en: See an example of the link
hu: Nézz meg egy példát a linkre

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
hu: Arra, gondolsz, hogy "Hú, ez a bővítmény csodálatos! Köszönetet kéne mondanom Modern Tribe-nak a kemény munkáért." A legnagyobb köszönet, amit kérhetünk, az az elismerés és feltüntetés. Adj hozzá egy kis szöveges linket a naptárad aljához, mely a The Events Calendar projekt honlapjára mutat.

en: Show The Events Calendar link
hu: A The Events Calendar link megjelenítése

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Number of events to show per page
hu: Mutatott események száma oldalanként

en: Use Javascript to control date filtering
hu: Javascript használata a dátumszűrés irányításához

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
hu: Ez a lehetőség kikapcsolásra kerül, mikor az "Eseménykeresési sáv kikapcsolása" bejelölésre kerül a Megjelenési beállítások lapon.

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
hu: Ajax dátumválasztó engedélyezése a felhasználói felületen.

en: Show comments
hu: Hozzászólások mutatása

en: Enable comments on event pages.
hu: Hozzászólások engedélyezése az eseményeknél.

en: Include events in main blog loop
hu: Események megjelentetése a fő blog hurokban

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
hu: Események mutatása a többi bejegyzés között. Attól, hogy be van jelölve, az események továbbra is megjelennek az események alapértelmezett oldalán is.

en: Events URL slug
hu: Események hivatkozás előtagja

en: The slug used for building the events URL.
hu: Az események hivatkozásának felépítéséhez használt előtag.

en: Your current events URL is: %s
hu: Események jelenlegi linkje: %s

en: Here is the iCal feed URL for your events:
hu: Itt találod az eseményeid iCal hírfolyamát:

en: Single event URL slug
hu: Egyes esemény hivatkozás előtag

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
hu: A fenti ideális esetben többes számban van, ez pedig egyes számban.<br />Az egyedi esemény hivatkozás: %s

en: End of day cutoff
hu: Napvégi zárás

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
hu: Éjfél utánig tartó eseményed van? Válassz egy időpontot az eseményed vége után, hogy megelőzd az esemény megjelenítését a következő napon.

en: Default currency symbol
hu: Alapértelmezett pénznem szimbólum

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
hu: Állítsd be az alapértelmezett pénznem szimbólumot az események költségeihez. Vedd figyelembe, hogy ez csak a jövőbeli eseményekre lesz hatással, a korábbiakra nem.

en: Currency symbol follows value
hu: Pénznem szimbóluma az összeg után

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
hu: A pénznem szimbóluma rendszeri megelőzi az értéket. A lehetőség engedélyezésével a szimbólum az érték mögé kerül.

en: Map Settings
hu: Térkép beállításai

en: Enable Google Maps
hu: Google Térkép engedélyezése

en: Check to enable maps for events and venues.
hu: Jelöld be a térképek engedélyezéséhez.

en: Google Maps default zoom level
hu: Google Térkép alapértelmezett nagyítási szint

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
hu: 0 = kicsinyítve; 21 = nagyítva.

en: Miscellaneous Settings
hu: Egyéb beállítások

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
hu: Duplikált helyszínek és szervezők

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
hu: Duplikált helyszíneket és szervezőket találhatsz, ha a The Events Calendar 3.0 előtti verziójáról frissítettél. Kattints ide az azonos helyszínek és szervezők egyesítéséhez.

en: Debug mode
hu: Debug mód

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
hu: Engedélyezd ezt a beállítást, hogy a hibakeresési információk naplózásra kerüljenek. Alapértelmezés szerint ez a szerver PHP hibanaplójába kerül. Ha a naplóüzeneteket a böngészőben szeretnéd megtekinteni, javasoljuk, hogy telepítsd a %s-t, és tekintsd meg a "Tribe" fület a hibakeresési kimeneten.

en: Debug Bar Plugin
hu: Debug Bar bővítmény

en: View Welcome Page
hu: Üdvözlő oldal megtekintése

en: View the page that displayed when you initially installed the plugin.
hu: A bővítmény telepítése után közvetlenül megjelenített oldal megtekintése.

en: View Update Page
hu: Frissítési oldal megtekintése

en: View the page that displayed when you updated the plugin.
hu: A bővítmény frissítésekor megjelenített oldal megtekintése.

en: You need to upgrade!
hu: Frissítés szükséges!

en: You are up to date!
hu: Naprakész vagy!

en: Wallis And Futuna Islands
hu: Wallis- és Futuna-szigetek

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: Yemen
hu: Jemen

en: Alaska
hu: Alaszka

en: If this is your first time using The Events Calendar, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
hu: Ha első alkalommal használod a Events Calendart, jó uton jársz az első eseményed létrehozásához vezető úton. Íme néhány alapvető dolog, ami a kezdő felhasználóknak hasznos lehet:

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
hu: A %sBevezető új felhasználóknak%s anyagot pont neked készítettük. Lépésről-lépésre videósegédeket és képernyőképekkel illusztrált írásos útmutatókat is tartalmaz, így a bevezető gyorsan a nulláról a tapasztalt felhasználók közé röpíthet.

en: California
hu: Kalifornia

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
hu: A %sTelepítési és beállítási GYIK%s a támogatási oldalunkon segítséget nyújthat abban, hogy mit tud és mit nem tud a bővítmény. A GYIK ezen része is hasznos lehet, mivel célja, hogy a telepítés olyan általános kérdéseire is választ adjon, amelyet a "Bevezető új felhasználóknak" anyag nem tartalmaz.

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
hu: Ha azonban kalandvágyónak érzed magad, akkor rögtön az Események menüpont felé veheted az irányt és létrehozhatod az első eseményed.

en: We've redone our support page from the ground up in an effort to better help our users. Head over to our %sSupport Page%s and you'll find lots of great resources, including:
hu: Teljesen átalakítottuk a támogatási oldalainkat annak érdekében, hogy még jobban segíthessük a felhasználókat. Látogasd meg %stámogatási oldalunkat%s, ahol számtalan nagyszerű anyagot találhatsz, például:

en: %sTemplate tags, functions, and hooks & filters%s for The Events Calendar &amp; Events Calendar PRO
hu: %sSablon címkék, funkciók és horgok & szűrők (hooks&filters)%s a The Event Calendar &amp; Events Calendar PRO bővítményekhez

en: District of Columbia
hu: Columbia kerület

en: %sFrequently Asked Questions%s ranging from the most basic setup questions to advanced themer tweaks
hu: %sGyakran Ismételt Kérdések%s a legalapvetőbb telepítési kérdésektől kezdve egészen az összetett témázási trükkökig

en: %sTutorials%s written by both members of our team and users from the community, covering custom queries, integration with third-party themes and plugins, etc.
hu: %sSegédletek%s csapatunk tagjai vagy épp a közösség által, lefedve például az egyéni lekérdezéseket, integrációt külső témákkal és bővítményekkel, stb.

en: Hawaii
hu: Havaii

en: Release notes for painting an overall picture of the plugin's lifecycle and when features/bug fixes were introduced.
hu: A kiadási megjegyzések átfogó képet adnak a bővítmény helyzetéről és az új funkciók vagy hibajavítások megjelenéséről.

en: %sAdd-on documentation%s for all of Modern Tribe's official extensions for The Events Calendar (including WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, etc)
hu: %sKiegészítők dokumentációja%s a Modern Tribe által készített valamennyi The Events Calendar kiegészítőhöz (például WooTickets, Community Events, Eventbrite Tickets, Facebook Events, stb)

en: We've also got a %sModern Tribe UserVoice%s page where we're actively watching for feature ideas from the community. If after playing with the plugin and reviewing the resources above, you're finding a feature isn't present that should be, let us know. Vote up existing feature requests or add your own, and help us shape the future of the products business in a way that best meets the community's needs.
hu: Ezen kívül van egy %sModern Tribe UserVoice%s oldalunk, amelyen rendszeresen figyelemmel kísérjük a közösségtől érkező ötleteket és igényeket. Amennyieben használtad már a bővítményt egy ideig és a fenti forrásokat is áttanulmányoztad és még mindig hiányolsz egy funkciót, szólj nekünk. Szavazz meglévő bővítési lehetőségekre vagy add hozzá a saját ötletedet, és ezzel segítsd bennünket abban, hogy a közösségi igényeivel leginkább egyező terméket fejlesszünk.

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
hu: Az írásos dokumentáció csak eddig tart... De néha több kell, és egy valódi személy segítségére van szükség. Ez az, ahol a %stámogatói forumok%s jöhetnek számításba.

en: Users of the free The Events Calendar should post their support concerns to the plugin's %sWordPress.org support forum%s. While we are happy to help identify and fix bugs that are reported at WordPress.org, please make sure to read our %ssupport expectations sticky thread%s before posting so you understand our limitations.
hu: Az ingyenes The Events Calendar bővítmény felhasználói a %sWordPress.org támogatói fórumában%s kérhetnek segítséget. Természetesen örömmel segítünk a Wordpress.org oldalon közzétett hibák okának feltárásában és kijavításában, azonban kérjük, mindenképp olvasd el a %stámogatási kivételek fórumtémát%s a segítségkérés előtt, hogy tisztában légy a korlátokkal.

en: We hit the WordPress.org forum throughout the week, watching for bugs. If you report a legitimate bug that we're able to reproduce, we will log it and patch for an upcoming release. However we are unfortunately unable to provide customization tips or assist in integrating with 3rd party plugins or themes.
hu: Hetente felkeressük a Wordpress.org fórumot, hogy ellenőrizzük az esetleges feltárt hibákat. Ha olyan hibát jelentesz be, amely valóban létezik és reprodukálni is tudjuk, feljegyezzük és egy következő verzióban javításra kerül. Azonban sajnos egyedi testreszabási tippekkel és külső témákkal / bővítményekkel kapcsolatban nem tudunk segíteni.

en: If you're a user of The Events Calendar and would like more support, please %spurchase a PRO license%s. We hit the PRO forums daily, and can provide a deeper level of customization/integration support for paying users than we can on WordPress.org.
hu: Ha a The Events Calendar felhasznákójaként még több támogatást és segítséget szeretnél, kérjük, %svásárolj PRO licenszet%s. Minden nap fent vagyunk a PRO fórumokon, és ott mélyebb szintű testreszabási/integráció támogatást tudunk nyújtani, mint a WordPress.org oldalon.

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: Unnamed Venue
hu: Névtelen helyszín

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Welcome to The Events Calendar
hu: Üdvözöl a The Events Calendar

en: Thanks for Updating The Events Calendar
hu: Köszönjük, hogy frissítetted a The Events Calendar bővítményt

en: %s Categories
hu: %s kategóriák

en: Antarctica
hu: Antarktika

en: Start Date
hu: Kezdés dátuma

en: Antigua And Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: End Date
hu: Befejezés dátuma

en: Argentina
hu: Argentína

en: All %s
hu: Összes %s

en: Armenia
hu: Örményország

en: Start:
hu: Kezdés:

en: End:
hu: Vége:

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Date:
hu: Dátum:

en: Austria
hu: Ausztria

en: Time:
hu: Időpont:

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: Click to view a Google Map
hu: Kattints ide a Google Térkép megjelenítéséhez

en: Bahamas
hu: Bahama-szigetek

en: + Google Map
hu: + Google Térkép

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Merge Duplicates
hu: Duplikációk egyesítése

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Event Add-Ons
hu: Esemény kiegészítők

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
hu: Ez a naptár a The Events Calendar bővítménnyel készült.

en: Belarus
hu: Fehéroroszország

en: Rate <strong>The Events Calendar</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a> to keep this plugin free.  Thanks from the friendly folks at Modern Tribe.
hu: Értékeld a <strong>The Events Calendar-t</strong> <a href="%1$s" target="_blank">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> a <a href="%1$s" target="_blank">WordPress.org</a> oldalon, hogy segítsd ingyenesen tartani a bővítményt. Előre is köszönjük a Modern Tribe nevében.

en: Invalid field type specified
hu: Érvénytelen mező típus lett megadva

en: No radio options specified
hu: Nincs megadva rádió gomb lehetőség

en: No checkbox options specified
hu: Nincs megadva jelölőnégyzet lehetőség

en: Bhutan
hu: Bhután

en: No select options specified
hu: Nincs megadva választási lehetőség

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Import
hu: Importálás

en: Bosnia And Herzegowina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: The file went away. Please try again.
hu: A fájl eltűnt. Kérjük, próbáld újra.

en: General
hu: Általános

en: Bouvet Island
hu: Bouvet-sziget

en: Import: CSV
hu: Importálás: CSV

en: Brazil
hu: Brazília

en: We were unable to process your request. Please try again.
hu: Nem tudtuk feldolgozni a kérést. Kérjük, próbáld meg újra.

en: British Indian Ocean Territory
hu: Brit Indiai-óceáni Terület

en: <p>The following fields are required for a successful import:</p>
hu: <p>A következő mezők szükségesek a sikeres importáláshoz:</p>

en: Brunei Darussalam
hu: Brunei

en: Do Not Import
hu: Ne importálja

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Event Name
hu: Esemény neve

en: Event Description
hu: Esemény leírása

en: Event Start Date
hu: Esemény kezdésének dátuma

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Event Start Time
hu: Esemény kezdésének időpontja

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Event End Date
hu: Esemény befejező dátuma

en: Canada
hu: Kanada

en: Event End Time
hu: Esemény befejező időpontja

en: Cape Verde
hu: Zöld-foki-szigetek

en: All Day Event
hu: Egész napos esemény

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Event Venue Name
hu: Esemény helyszínének neve

en: Central African Republic
hu: Közép-afrikai Köztársaság

en: Event Organizer Name
hu: Esemény szervezőjének neve

en: Chad
hu: Csád

en: Event Show Map Link
hu: Mutassa a térkép linkjét

en: Event Show Map
hu: Mutassa a térképet

en: China
hu: Kína

en: Event Cost
hu: Részvétel költségei

en: Christmas Island
hu: Karácsony-sziget

en: Cocos (Keeling) Islands
hu: Kókusz- (Keeling-)szigetek

en: Event Category
hu: Esemény kategória

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Event Website
hu: Esemény honlapja

en: Comoros
hu: Comore-szigetek

en: Venue Name
hu: Helyszín neve

en: Congo
hu: Kongó

en: Venue Country
hu: Helyszín országa

en: Congo, The Democratic Republic Of The
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Venue Address
hu: Helyszín címe

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Venue Address 2
hu: Helyszín címe 2

en: Venue City
hu: Helyszín települése

en: Cote D'Ivoire
hu: Elefántcsontpart

en: Venue State/Province
hu: Helyszín állama/megyéje

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
hu: Horvátország:

en: Venue Zip
hu: Helyszín irányítószáma

en: Cuba
hu: Kuba

en: Venue Phone
hu: Helyszín telefonszáma

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Republic
hu: Cseh Köztársaság

en: Organizer Name
hu: Szervező neve

en: Denmark
hu: Dánia

en: Organizer Email
hu: Szervező e-mail címe

en: Djibouti
hu: Dzsibuti

en: Organizer Website
hu: Szervező honlapja

en: Dominica
hu: Dominika

en: Organizer Phone
hu: Szervező telefonszáma

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: No importer defined for %s
hu: Nincs importáló meghatározva ehhez: %s

en: East Timor
hu: Kelet-Timor

en: Missing required fields in row %d.
hu: Kötelező mező hiányzik a %d sorban.

en: Failed to import record in row %d.
hu: Nem sikerült importálni a rekordot a %d sorban.

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: %s (post ID %d) updated.
hu: %s (post ID %d) frissítve.

en: El Salvador
hu: Salvador

en: %s (post ID %d) created.
hu: %s (post ID %d) létrehozva.

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői-Guinea

en: Temporary file not found. Could not save %s.
hu: Ideiglenes fájl nem található. %s mentése nem sikerült.

en: Could not save %s.
hu: %s mentése nem sikerült.

en: Estonia
hu: Észtország

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: A widget that displays upcoming events.
hu: Egy widget, mely a következő eseményeket jeleníti meg.

en: Falkland Islands (Malvinas)
hu: Falkland-szigetek

en: Events List
hu: Eseménylista

en: Faroe Islands
hu: Feröer szigetek

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: Fiji
hu: Fidzsi-szigetek

en: Venues
hu: Helyszínek

en: Finland
hu: Finnország

en: Venue
hu: Helyszín

en: France
hu: Franciaország

en: Organizers
hu: Szervezők

en: France, Metropolitan
hu: Franciaország

en: Organizer
hu: Szervező

en: French Guiana
hu: Francia Guyana

en: Events
hu: Események

en: French Polynesia
hu: Francia Polinézia

en: Event
hu: Esemény

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: month
hu: hónap

en: list
hu: lista

en: Georgia
hu: Grúzia

en: upcoming
hu: közelgő

en: Germany
hu: Németország

en: past
hu: elmúlt

en: Ghana
hu: Ghána

en: day
hu: nap

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: today
hu: ma

en: Greece
hu: Görögország

en: Initializing Tribe Events on %s
hu: Tribe Events betöltése itt: %s

en: Greenland
hu: Grönland

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
hu: Az általad használt The Events Calendar bővítmény nem naprakész az egyik The Events Calendar kiegészítővel. Kérjük, %sfrissíts most.%s

en: Licenses
hu: Licenszek

en: Display
hu: Megjelenít

en: Help
hu: Súgó

en: Guinea-Bissau
hu: Bissau-Guinea

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
hu: Sajnáljuk, a The Events Calendar futtatásához Wordpress %s vagy újabb szükséges. Kérjük, frissítsd a WordPress-t!

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
hu: Sajnáljuk, a The Events Calendar futtatásához PHP %s vagy újabb szükséges. Egyeztess a webhoszting szolgáltatóddal a PHP frissítéséről.

en: category
hu: kategória

en: Heard And Mc Donald Islands
hu: Heard és McDonald-szigetek

en: tag
hu: címke

en: Holy See (Vatican City State)
hu: Apostoli Szentszék (Vatikáni Városállam)

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Honduras
hu: Hondurasz

en: Add New %s
hu: Új %s

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: Hungary
hu: Magyarország

en: New %s
hu: Új %s

en: Iceland
hu: Izland

en: View %s
hu: %s megtekintése

en: Search %s
hu: %s keresése

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: No %s found
hu: %s nem található

en: Iran (Islamic Republic Of)
hu: Iráni Iszlám Köztársaság

en: No %s found in Trash
hu: %s nem található a lomtárban

en: Iraq
hu: Irak

en: %s Category
hu: %s kategória

en: Ireland
hu: Írország

en: Search %s Categories
hu: %s kategória keresése

en: Israel
hu: Izrael

en: All %s Categories
hu: Összes %s kategória

en: Italy
hu: Olaszország

en: Parent %s Category
hu: %s szülő kategória

en: Japan
hu: Japán

en: Jordan
hu: Jordánia

en: Update %s Category
hu: %s kategória frissítése

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: New %s Category Name
hu: Új %s kategória neve

en: Korea, Democratic People's Republic Of
hu: Koreai Demokratikus Népköztársaság

en: Custom field updated.
hu: Egyéni mező frissítve.

en: Korea, Republic Of
hu: Koreai Köztársaság

en: Custom field deleted.
hu: Egyéni mező törölve.

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: %s updated.
hu: %s frissítve.

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: Lao People's Democratic Republic
hu: Laosz

en: Latvia
hu: Lettország

en: %s saved.
hu: %s elmentve.

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Liberia
hu: Libéria

en: M j, Y @ G:i
hu: Y. M j. @  G:i

en: Libya
hu: Líbia

en: %s restored to revision from %s
hu: %s helyreállítva innen: %s

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: %s published.
hu: %s közzétéve.

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: %s submitted.
hu: %s beküldve.

en: Macau
hu: Makaó

en: %s scheduled for: <strong>%2$s</strong>.
hu: %s időzítve ekkorra: <strong>%2$s</strong>.

en: Macedonia
hu: Macedónia

en: %s draft updated.
hu: %s vázlat frissítve.

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Use Saved %s:
hu: Elmentett %s használata:

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Use New %s
hu: Új %s használata

en: Maldives
hu: Maldív-szigetek

en: My %s
hu: Saját %s

en: Available %s
hu: Elérhető %s

en: Malta
hu: Málta

en: No saved %s exists.
hu: Nem létezik mentett %s.

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Next
hu: Következő

en: Prev
hu: Előző

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Today
hu: Ma

en: Mauritius
hu: Mauríciusz

en: Done
hu: Kész

en: Network
hu: Hálózat

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Date out of range.
hu: Dátum tartományon kívül.

en: Micronesia, Federated States Of
hu: Mikronéziai Szövetségi Államok

en: %s Options
hu: %s beállítások

en: Moldova, Republic Of
hu: Moldáviai Köztársaság

en: %s Information
hu: %s információ

en: Monaco
hu: Monakó

en: Support
hu: Támogatás

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: View All Add-Ons
hu: Összes kiegészítő megtekintése

en: Montenegro
hu: Montenegró

en: News from Modern Tribe
hu: Hírek a Modern Tribe-tól

en: Additional Functionality
hu: További funkciók

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
hu: További funkciókat, például ismétlődő eseményeket, jegyeladást, nyilvánosan beküldhető eseményeket, új nézeteket keresel?

en: Mozambique
hu: Mozambik

en: Check out the <a href="%s">available add-ons</a>.
hu: Nézd meg a rendelkezésre álló <a href="%s">kiegészítőket</a>.

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: Namibia
hu: Namíbia

en: View Calendar
hu: Naptár megtekintése

en: Add %s
hu: %s hozzáadása

en: Nepal
hu: Nepál

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Settings
hu: Beállítások

en: Netherlands Antilles
hu: Holland Antillák

en: Calendar
hu: Naptár

en: New Caledonia
hu: Új-Kaledónia

en: List
hu: Lista

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Search
hu: Keresett kifejezés

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: Date
hu: Dátum

en: %s In
hu: %s hónapja:

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: %s From
hu: %s listázása

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Day Of
hu: Esemény napja:

en: Norway
hu: Norvégia

en: Once Every 30 Mins
hu: 30 percenként

en: Oman
hu: Omán

en: Error
hu: Hiba

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: License Key
hu: Licensz kulcs

en: A valid license key is required for support and updates
hu: Egy érvényes licenc szükséges a támogatáshoz és frissítésekhez

en: License key(s) updated.
hu: Licenc kulcs(ok) frissítve.

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Sorry, key validation server is not available.
hu: Sajnáljuk, de a kulcs érvényességét ellenőrző kiszolgáló nem elérhető.

en: Sorry, this key is expired.
hu: Sajnáljuk, de ez a kulcs lejárt.

en: Sorry, this key is out of installs.
hu: Sajnáljuk, de ez a kulcs elérte a telepítések maximális számát.

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Why am I seeing this message?
hu: Miért jelent meg ez az üzenet

en: Pitcairn
hu: Pitcairn-szigetek

en: Sorry, this key is not valid.
hu: Sajnáljuk, de ez kulcs nem érvényes.

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Valid Key! Expires on %s
hu: Érvényes kulcs! Lejár ekkor: %s

en: Portugal
hu: Portugália

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact <a href="%s">support.</a>
hu: Hmmm... Valami nem stimmel az érvényesítővel. Kérjük, fordulj <a href="%s">a támogatói csapathoz.</a>

en: The Events Calendar Settings
hu: The Events Calendar beállítások

en: Qatar
hu: Katar

en: Events Settings
hu: Események beállításai

en: Reunion
hu: Réunion

en: %s Settings
hu: %s beállítások

en: Romania
hu: Románia

en: You've requested a non-existent tab.
hu: Az általad kért lap nem létezik.

en: Russian Federation
hu: Orosz Föderáció

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: You don't have permission to do that.
hu: Ehhez nincs jogosultságod.

en: Saint Kitts And Nevis
hu: Saint Kitts és Nevis

en: The request was sent insecurely.
hu: A kérés nem biztonságosan lett elküldve.

en: The request wasn't sent from this tab.
hu: A kérés nem lett elküldve erről a lapról.

en: Saint Vincent And The Grenadines
hu: Saint Vincent és a Grenadine-szigetek

en: Your form had the following errors:
hu: Az űrlap a következő hibákat tartalmazza:

en: Samoa
hu: Szamoa

en: None of your settings were saved. Please try again.
hu: A beállítások mentése nem sikerült. Kérjük, próbáld újra.

en: San Marino
hu: San Marino Köztársaság

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
hu[0]: A fenti beállítást nem sikerült menteni. A többi beállítás mentése sikeresen megtörtént.
hu[1]: A fenti beállításokat nem sikerült menteni. A többi beállítás mentése sikeresen megtörtént.

en: Sao Tome And Principe
hu: Sao Tome és Principe

en: There are no fields setup for this tab yet.
hu: Erre a lapra még nincsenek mezők beállítva.

en: Saudi Arabia
hu: Szaúd-Arábia

en: Sometimes it's hard to tell what's going wrong without knowing more about your system steup. For your convenience, we've put together a little report on what's cooking under the hood.
hu: Néha nehéz megmondani, hogy mi a gond, anélkül, hogy többet tudnánk a rendszerbeállításaidről. A kényelmed érdekében összeállítottunk egy kis jelentést arról, hogy mi történik a színfalak mögött.

en: Senegal
hu: Szenegál

en: If you suspect that the problem you're having is related to another plugin, or we're just plain having trouble reproducing your bug report, please copy and send all of this to our support team.
hu: Ha azt gyanítod, hogy a tapasztalt probléma kapcsolatban állhat valamely másik bővítménnyel vagy problémába ütköztünk a hibajelentésed reprodulásával, kérjük, másold ki és küldd el nekünk az alábbiakat.

en: Serbia
hu: Szerbia

en: System Information
hu: Rendszerinformáció

en: Seychelles
hu: Seychelle-szigetek

en: Unknown or not set
hu: Ismeretlen vagy nincs beállítva

en: All Day
hu: Egész nap

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Ongoing
hu: Folyamatban

en: Slovakia (Slovak Republic)
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this month. Try searching next month.
hu: Nincs találat a következőre: <strong>"%s"</strong> ebben a hónapban. Próbáljon meg másik hónapban keresni!

en: Somalia
hu: Szomália

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: There were no results found.
hu: Sajnos nincs találat.

en: South Georgia, South Sandwich Islands
hu: Dél-Georgia és Déli-Sandwich-szigetek

en: Spain
hu: Spanyolország

en: This %s has passed.
hu: Ez az %s elmúlt.

en: Sri Lanka
hu: Srí Lanka

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong>.
hu: Nincs találat a következőhöz <strong>"% s"</strong>.

en: St. Helena
hu: Szent Ilona

en: St. Pierre And Miquelon
hu: Saint-Pierre és Miquelon

en: Sudan
hu: Szudán

en: Suriname
hu: Suriname Köztársaság

en: No previous %s
hu: Nincsenek korábbi %s

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
hu: Svalbard- és Jan Mayen-szigetek

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
hu: A sablon felülírások a következő alkönyvtárba kell, hogy kerüljenek: %s

en: Swaziland
hu: Szváziföld

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
hu: A sablon felülírások a következő alkönyvtárba kell, hogy kerüljenek: tribe_get_template_part('%s')

en: Sweden
hu: Svédország

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: Syrian Arab Republic
hu: Szíriai Arab Köztársaság

en: Purchaser name
hu: Vevő neve

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Purchaser email
hu: Vevő e-mail címe

en: Tajikistan
hu: Tádzsikisztán

en: Ticket type
hu: Jegy típusa

en: Tanzania, United Republic Of
hu: Tanzániai Egyesült Köztársaság

en: Ticket #
hu: Jegy #

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Security Code
hu: Biztonsági kód

en: Check in
hu: Bejelentkezés

en: Tokelau
hu: Tokelau-szigetek

en: Undo Check in
hu: Bejelentkezés visszavonása

en: Tonga
hu: Tongai Királyság

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Trinidad And Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Export
hu: Export:

en: Turkey
hu: Törökország

en: Filter by purchaser name, ticket #, order # or security code
hu: Szűrés vásárló neve, jegy #, rendelés # vagy biztonsági kód alapján

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Delete
hu: Törlés

en: Turks And Caicos Islands
hu: Turks- és Caicos-szigetek

en: Tickets
hu: Jegyek

en: Ticket header image
hu: Jegy fejlécének képe

en: Set as ticket header
hu: Beállítás jegy fejléceként

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Your ticket has been saved.
hu: A jegyed elmentve.

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: Your ticket has been deleted.
hu: A jegyed törölve.

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: See who purchased tickets to this event
hu: Nézd meg, hogy kik vásároltak már jegyet ehhez az eseményhez

en: United States Minor Outlying Islands
hu: Az Egyesült Államok külbirtokai

en: Attendees
hu: Résztvevők

en: You need to select a user or type a valid email address
hu: Ki kell választanod egy felhasználót vagy érvényes e-mail címet kell beírnod

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: Sending...
hu: Küldés ...

en: Columns
hu: Oszlopok

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
hu: Használhatod a képernyő beállításait a megtekinteni kívánt oszlopok kiválasztáshoz. A kiválasztás az alábbi táblában működik, az e-mailben, a nyomtatáshoz és a CSV exportáláshoz.

en: Viet Nam
hu: Vietnam

en: Yes
hu: Igen

en: Virgin Islands (British)
hu: Virgin-szigetek (Brit)

en: attendees
hu: résztvevők

en: Virgin Islands (U.S.)
hu: Virgin-szigetek (USA)

en: Attendee List for: %s
hu: Résztvevők listája ehhez: %s

en: Invalid or incomplete field passed
hu: Érvénytelen vagy hiányos mező lett átadva

en: Field ID:
hu: Mező ID:

en: Non-existant field validation function passed
hu: Nemlétező mező érvényesítés

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
hu: ezzel:

en: %s must contain numbers and letters only
hu: %s csak számokat és betűket tartalmazhat.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
hu: %s csak számokat, betűket és pontokat tartalmazhat

en: %s must be a positive number.
hu: %s csak pozitív szám lehet.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
hu: %s csak érvényes előtag lehet: szám, betű, kötőjel, alávonás.

en: %s must be a valid absolute URL.
hu: %s csak érvényes URL lehet.

en: %s must have a value that's part of its options.
hu: %s csak olyan értéket vehet fel, amit a lehetőségei tartamaznak.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
hu: Az összehasonlítás érvényesítése sikertelen volt, mert nem lett megadva összehasonlítási érték erre a mezőre: %s

en: %s cannot be the same as %s.
hu: %s nem lehet ugyan az, mint %s

en: %s cannot be a duplicate
hu: %s nem lehet duplikált

en: %s must be a number or percentage.
hu: %s csak szám vagy százalék lehet.

en: %s must be a number between 0 and 21.
hu: %s értéke csak 0 és 21 közötti szám lehet.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
hu: %s csak betűket, számokat, kötőjeleket, aposztrofokat és szóközöket tartalmazhat.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
hu: %s csak betűket, szóközöket, aposztrofokat és kötőjeleket tartalmazhat.

en: %s must consist of 5 numbers.
hu: %s 5 számot kell, hogy tartalmazzon.

en: %s must be a phone number.
hu: %s csak telefonszám lehet.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
hu: Egy ország soronként a következő formában: <br> US, Egyesült Államok <br> UK, Egyesült Királyság.

en: Select a Country:
hu: Válassz országot:
